Ataşehir Acil Kurye Hizmetimiz

Ataşehir Acil Kurye Hizmetimiz

Ulaştırma bakanlığı yetki belgesine sahip olan Temkurye, 1997 yılından bu yana kurye hizmet alanında bulunarak, güvenli ve hızlı teslimat için çağımızın teknolojisine uyumlu bir şekilde çalışmaya özen göstermektedir. 

Acil kurye ihtiyaçlarınızda Ataşehir kurye hizmetimizden yararlanmak için 444 40 44 numaramızla irtibata geçerek, kısa zamanda teslimat için sipariş verebilirsiniz.

Ataşehir Araçlı Kurya Hizmetimiz

Bayilerinize veya müşterilerinize teslimat yapılması gereken ürünlerin güvenli bir şekilde ulaştırılmasına özen göstermekte olan Ataşehir moto kurye, aynı zamanda araçlı kurye hizmetiyle de güvenli bir teslimat yapmaktadır.

Paketleme ve kolileme işlemi yapmanıza gerek kalmadan araçlı kurye hizmetimizle kısa zamanda hacim ve ebatları kontrol edilerek taşınacak, motorlu kurye hızımızla aynı saat ölçülerinde teslimat gerçekleştirilecektir.

Hem teslimat bilgileri hem de sipariş takibi güncelemeleri yapılan araçlı kurye hizmetimizle, gönderimde olan ürününüzün nerede olduğunu ve hangi zaman aralıklarında teslim edileceğini anında öğrenebilirsiniz.

Profesyonel şoförlerimizle ürünlerinize zarar gelmeden, dikkatli bir şekilde taşıma gerçekleştirilerek paketleme ve kolileme hizmeti olmadan ortalama dört saat içerisinde teslim gerçekleşecektir.

atasehir kurye 2020

Ataşehir 7/ 24 Saat Teslimat

Ataşehir motorlu kurye hizmetimizle 7/24 hizmetinizde olacak olan profesyonel kurye ekibimiz, ürünlerinizin mesai saatleri dışında da teslim edilmesini sağlayacaktır. 18:30’a kadar müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla kurye hizmetimizden yararlanabileceğiniz Temkurye firmamız, sizlere rezervasyon imkanı vererek sürecin hızlanmasına da olanak tanıyacak, kısa zamanda teslimat işlemlerinizin tamamlanmasına yardımcı olacaktır.

Ataşehir Hızlı Teslimat

Hızlı teslimat için güvenli bir yolculuk amaçlayan kuryelerimiz, İstanbul’un birçok semtine tam vaktinde yolculuk ederek, siparişlerinizin teslim edilmesini sağlayacaktır. Normal, gece ve Vip kurye özelliklerimizle istediğiniz kurye hizmetinden yararlanabileceğiniz firmamız, tam zamanlı ve güvenli bir hizmet ağı oluşturmak için sipariş takibi olanağı da vermektedir.

Kurye Rezervasyon Hizmetimiz

Kurye hizmetimizden yararlanmak için bir gün önce ya da aynı gün içerisinde teslim saatlerini bizimle paylaşarak, kısa zamanda kuryenizin alınması için adresinize gelmemizi sağlayabilirsiniz. Rezervasyon hizmetiyle adreste olmadığınızda ya da zaman sıkıntısı yaşadığınızda da sizinle olacak olan firmamız, hızlı ve güvenilir bir teslimat için profesyonel bir hizmet sağlayacaktır.

Ataşehir Acil Kurye,Ataşehir Acil moto kurye,Ataşehir Acil motorlu Kurye, Ataşehir Kurye,Ataşehir moto Kurye,Ataşehir motorlu Kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir